Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Elden Ele Kitap – Ücretsiz – Kitap Değişim Programı

14 Ekim 2016 - 14 Ekim 2018

Okuduğunuz Siber Güvenlik ve Diğer Faydalı CS Kitaplarınızı İhtiyaç Sahiplerine Göndermek İster Misiniz?

 

Merhaba arkadaşlar, bir kitap bir insan iki kitap iki insan dememiş atalarımız ama olsun biz bunun böyle olduğuna inanıyoruz.
Türkiye de Siber Güvenlik üzerine kitapların az olmasının yanı sıra, her insanın kitaplara erişim şartları aynı olmamaktadır. Türkiye’de oluşmasını istediğimiz o Siber Güvenlik camiasına katkı sağlamak ister misiniz?

Elinizde okuduğunuz, tekrar okumayacağım ki dediğiniz siber güvenlik kitaplarınız varsa bunlara #Talibiz.

Alıcı ödemeli olarak bizlere gönderirseniz, biz kitaplarınızı ihtiyaç sahiplerini tespit edip yine onlara gönderici ödemeli olarak ücretsiz göndereceğiz.

Sadece siber güvenlik kitapları mı?


Hayır. Siber Güvenlik kendi içerisinde bir çok alt uzmanlık alanlarına ayrılabilmektedir. Mobil, Web, Network,IoT gibi çoğaltılabilir bir çok alan vardır ve bu alandaki bireylerin kazanması beklenen bazı yetkinlikler vardır. Örneğin, Web Güvenlik Uzmanı birisinin Bir Web Yazılım dili ile geliştirme yapmış olması gerekmektedir ve bu alanda kariyer yapmak isteyen bir arkadaşımızın da doğal olarak bir web yazılım üzerine okumuş, çizmiş olması gerekmektedir.

Siber Güvenlik alt alanlarından herhangi birinde faydalı olabileceğinize inandığınız herhangi bir kitap olabilir.

Kitap sahibi misiniz?

Kitabınızı okudunuz, verdiğiniz ücreti belki karşıladı belki karşılamadı içeriği, bilemeyiz bilgi birikiminizi ama rafta duran ve sürekli toz kapan – temizlemek zorunda olduğunuz o kitapları daha anlamlı bir hale getirmek ister misiniz?

Bize gönderebilirsiniz, iletişim için standart e-mailimiz:[email protected]

Siber güvenliğe giriştiniz ama imkanlar mı kısıtlı?


Siber güvenliğe yeni mi başlıyorsunuz, kitaplara ihtiyaç duyuyorsunuz ama öğrenciliğin getirdiği külfetten imkan mı bulamıyorsunuz? Hatta öğrenci olmak zorunda değilsiniz, sadece imkan mı bulamıyorsunuz. Çok güzel, biraz önce sizler için ücretsiz kitaplar aldık ve onları sizlere göndermek istiyoruz. Aşağıda linkini paylaştığımız kataloğa girerek üye olmanız ve adres, telefon bilgileriniz ile bize kitap isteme – “Request” göndermeniz gerekir. Onaylandığında biz onu sizin için rezerve ederiz ve hafta içerisinde toplu olarak kitapları, sizlere ücretsiz olarak kargolarız.

Mevcut kitap stoğu takip: https://klavyedelikanlilari.librarika.com/search/topCollections

Organizatör

Klavye Delikanlıları
E-posta:
iletisim@klavyedelikanlilari.com
Website:
www.klavyedelikanlilari.com

2 Comments

  1. Size kitap almak konusunda iletişim adresinizden mesaj bırakmıştım (site üzerinden istek atamadığımdan dolayı) eğer yanlış yerden iletişime geçtiysem yönlendirirseniz sevinirim.

    1. Merhabalar Umut. Site e-mailimiz üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. [email protected] adresine eğer mesaj bıraktıysanız sizlere kısa zamanda dönüş yapılır. İyi günler 🙂

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.