Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

K.D Kitap Çekilişi

19 Mayıs 2017 @ 08:00 - 6 Haziran 2017 @ 17:00 EEST

Kıymetli Dostlar ;
Klavye Delikanlıları ailesi olarak “Elden Ele ” projemiz kapsamında sizlerin kütüphanemize yaptığı bağışlarını hiçbir kâr amacı gütmeden ihtiyacı olan okuyuculara ulaştırmak için gayret gösteriyoruz.
Zaman zaman hem bu sosyal sorumluluk projemize dikkat çekmek adına hemde siber güvenlik alanına bir eser bırakmış çiçeği burnunda yazarlarımıza kendi çapımızda lansmanını yapmak adına küçük kitap çekilişleri düzenliyoruz.

Son olarak  İsmail BÜLBÜL ve Poyraz Emre BİNGÖL kaleme aldığı “Etik Hackerlığa Giriş” kitabını kütüphanemize bağışladılar. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizlerde küçük bir etkinlik düzenleme kararı aldık. Talihli bir arkadaşımıza vermek için Twitter üzerinden bir çekiliş başlattık. API’de yaşadığımız ufak bir sıkıntıdan dolayı çekilişin sonucunu sizlere geç açıkladığımız için özür dileriz. Hak geçmemesi adına son ana kadar retweet eden herkesi dahil ettik. Çekilişimiz sonucunda kitabı almaya hak kazanan arkadaşımız Mert AKMAN (https://twitter.com/mert_akmaan/with_replies) oldu.

Klavye Delikanlıları ailesi olarak Elden Ele Kitap Projemize desteği olan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir sonraki çekilişimizde görüşmek dileği ile…

İletişim
email: [email protected]
facebook: https://www.facebook.com/KlavyeDelikanlilari
twitter: https://www.twitter.com/DelikanliKlavye

Detaylar

Başlangıç:
19 Mayıs 2017 @ 08:00 +03
Bitiş:
6 Haziran 2017 @ 17:00 +03
Etkinlik Kategori:
Etkinlik etiketleri:
,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.