Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

KD Kitap Çekilişi

26 Şubat 2017 @ 08:00 - 27 Şubat 2017 @ 23:30 EEST

 


Merhabalar 🙂
Klavye Delikanlıları ailesi  olarak “Siber Güvenlik” alanında kaynak sıkıntısı çeken arkadaşlar için küçük bir çekiliş hazırladık.
Siber güvenlik meraklısısınız fakat kaynak sıkıntısı mı çekiyorsunuz ?

İşte tamda sizlere göre bir çekilişimiz var. Stoğumuzda 3 adet Enes ASLANBAKAN’ın “Bilgi Güvenliği ve Hacking Uygulamaları” adlı kitabı mevcut. Yapmanız gereken sadece 27.02.2017 Pazartesi akşamı saat 23:30’a kadar i[email protected] adresimize “PUSULAKITAP”  yazıp göndermeniz. Ardından bizler çekilişle belirleyeceğimiz 3 arkadaşımızın adreslerine kitaplarını yollayacağız 🙂

Nerden başlayacağınız konusunda kafanızda soru işaretleri mi var ?

Bu kitap hacking yöntemlerini  uygulamalı olarak, çeşitli yazılımlarla anlatıyor ve hacker’ların hangi yollardan sisteminize sızabileceklerini somut olarak gösteriyor. Siber saldırı çeşitlerini öğrenmek  ve bu tür saldırılara karşı hazırlıklı olmak için güzel bir kaynak. Siber güvenlik alanına yeni giriş yapmış meraklı arkadaşlar için iyi bir rehber olan bu kitap, her konuya ve pratikte ve uygulamalı olarak gösteriyor. Sızma testleri ve zafiyet istismarı alanında kendini geliştirmek isteyenlerin veya yönettiği sistemlerin güvenliğini sağlamak için saldırganları daha yakından tanımak isteyenlerin ‘Nereden başlamalıyım?’ sorusuna cevap veriyor.”

Detaylar

Başlangıç:
26 Şubat 2017 @ 08:00 +03
Bitiş:
27 Şubat 2017 @ 23:30 +03
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Klavye Delikanlıları
E-posta:
iletisim@klavyedelikanlilari.com
Website:
www.klavyedelikanlilari.com

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.